Hakiki Bıttım Sabunu Kullananlar Memnun

Hakiki Bıttım Sabunu Kullananlar Memnun

Hakiki Bıttım Sabunu
Hakiki Bıttım Sabunu

Bıttım sabunu ülkemizde yıllardı kullanılan ve özellikle saç ve cilde sağladığı faydalar bakımında fazlaca faydalı bir ürün konumundadır. Bu sabunu özel kılan ise tamamen naturel olmasıdır. Doğrusu içeriğinde herhangi bir katkı maddesi bulunmamaktadır. Hakiki Bıttım sabunu dünya üzerinde en çok Güneydoğu Bölgesinde kullanılmaktadır. Hatta bu bölgede yaşam kültürü haline bile gelmiş durumdadır.

Meşhur Siirt Bıttım Sabunu Sızma zeytin yağı ile karıştırılıp üretilmektedir. Aslabir katkı maddesi yoktur, %100 doğaldır. Sentetik ve kimyasal katkı maddesi içeren ürünlerin yol açtığı deri hastalıkları ve alerji gibi cilt sorunlarına neden olmaz.

BITTIM SABUNU KULLANIP MEMNUN KALANLAR

Melek55 : saçlarım kötü bir şekilde dökülüyordu oysa uzun ve bakımlıydı ne denediysem dökülmeyi durduramadım bir arkadaşım Hakiki BITTIM sabununu önerdi dökülme azda olsa biraz durdu sabun saçları ilk kullanımda saçları biraz sertleştiriyor vazgeçmeyin bir kaç yıkamadan sonra gerçekten işe yaradığını göreceksiniz az da olsa sabundan ben memnun kaldım

DuyguZ: bu bıttımsa bununun gerçeğini bulmak zor galiba ben daha önce denedim ama çok kotu yaptı saçlarımı yapış yapış olmuştu benimki marketten aldığım bi sabundu Siirt’in bıttım sabunu filan yazıyordu ama sac Alışık olmadığımdanmıdır? nedir ne zaman sabun denesem en fazla bir kaç kere yıkıya biliyorum sonra vazgeçiyorum senin yapış yapış olmadımı acaba? birde benim saçımda boya var ondan olabilir

 

Ülkemizde ise en çok kullanılan yerlerin başında Siirt gelmektedir. Hatta diğer yerlerde bu ürüme Siirt mucizesi de denmektedir. Hakiki Bıttım sabunu Bıttım ağacının tohumlarından ve yapraklarından üretilmektedir. Bıttım sabununun insan sağlığı açısından birçok faydası mevcuttur. Hakiki Bıttım sabunu imal edilirken bıttım yaprakları dışında sağladığı faydayı maksimum seviyeye çıkarmak ve nemlendirme sağlamak için zeytinyağı da kullanılmaktadır. Hakiki Geçmişte özellikle Güneydoğu bölgesinde insanların en çok kullandığı bitkilerin başında gelmektedir. Bıttım yaprağının bünyesinde bulunan maddelerin cildi onarıcı faydası mevcuttur. Doğal bir iyileştirici yapısı mevcuttur. Sağlık ve güzellik açısından en önemli bitkilerden kabul edilen defne sabunu yurtiçi ve yurtdışından oldukça popüler durumdadır.

 

Hakiki Bıttım sabunu sipariş vermek için sipariş formunu doldurmanız yeterlidir.

Yorum yapın